Victoria Callahan, ze Sterling w stanie Virginia, została przetransportowana przez karetkę w stanie krytycznym do MedStar Washington Hospital Center około godziny 23:50 w środę, gdzie później zmarła.

To tylko kolejny smutny przykład tego, czym może stać się "zabawa na mieście". Historie takie jak ta zawsze stawiają nas w niepewnej sytuacji, ponieważ nie chcemy "uwolnić" świata od narkotyków. Skupiamy się na zapewnieniu społeczności i zasobów dla tych, którzy wciąż walczą, ale historie takie jak ta zawsze łamią serce.

Mamy przynajmniej nadzieję, że tragedie takie jak ta mogą zwrócić uwagę na niebezpieczeństwa związane z tymi syntetycznymi narkotykami.

Victoria została uznana za zmarłą po zażyciu narkotyku "Molly" w Echostage w Northeast D.C., policja potwierdziła FOX 5. Wyszła z przyjaciółmi, aby świętować swoje urodziny.

RELATED: Kim jest Molly i dlaczego jest tak niebezpieczna?

Dr LaQuandra Nesbitt, dyrektor Departamentu Zdrowia w D.C., zwołała specjalne spotkanie w sprawie wykorzystania Molly w piątek. Powiedziała, że Molly jest tak niebezpieczna ze względu na pośpiech, jaki odczuwają użytkownicy. To również powstrzymuje ich od rozpoznania, kiedy są w kłopotach.

"To może być niebezpieczne dla twojej wątroby, dla twoich nerek i dla twojego serca", powiedział Nesbitt. "To nie jest tylko trochę pocenie się i trochę twoje serce bije szybko. To może być bardzo zagrażające życiu. Może skutkować śmiercią".

Molly jest syntetycznym narkotykiem psychoaktywnym znanym również jako ecstasy i wywołuje uczucia zwiększonej energii, euforii, emocjonalnego ciepła i empatii wobec innych, a także zakłócenia w percepcji sensorycznej i czasowej, zgodnie z National Institute on Drug Abuse. Zwykle przyjmuje się go w formie tabletek, a termin "Molly" odnosi się do czystej krystalicznej formy proszku MDMA, zwykle sprzedawanej w kapsułkach.

Utworzono Go Fund Me, aby zebrać pieniądze dla jej rodziny. Prosimy o wpłaty klikając na poniższy link.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ DLA RODZINY