IBL/RBX/ShutterstockSam opisywany

w 2011 roku jako "czarnoksiężnik z tygrysią krwią" i twórca terminu #winning, tygrysia krew Charliego Sheena wyschła, a jego maniakalne zachowanie

nieco złagodniało.

Dziś jest on zwycięzcą w naszej książce.

We wtorek rano były gwiazdor serialu "Dwóch i pół" z dumą podzielił się zdjęciem żetonu trzeźwości, twierdząc, że osiągnął rok nieprzerwanej trzeźwości. Nazwał to "wspaniałym momentem" w swojej "odnowionej podróży".

"Skupiony, trzeźwy, pełen nadziei.

Charlie od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, wielokrotnie był na odwyku, począwszy od 1990 roku, kiedy to właśnie wydał hity kasowe, takie jak Major League i Wall Street. W pewnym momencie Sheen zgromadził 11 lat nieprzerwanej trzeźwości. Jednak w 2016 roku powiedział doktorowi Oz, że po zdiagnozowaniu u niego wirusa HIV w 2012 roku nastąpił nawrót choroby.

W wywiadzie z 2015 roku powiedział, że "w dniu, w którym zdiagnozowano u mnie HIV, od razu chciałem zjeść kulę, ale była tam moja mama i nie mogłem tego zrobić przy niej, ani pozwolić, żeby znalazła mnie, żebym posprzątał ten bałagan".

Jednak w tamtym czasie powiedział, że jego ostatni pobyt na odwyku był "ulgą" i opisał siebie jako "skupionego, trzeźwego i pełnego nadziei".

Nie było jasne, czy od tamtego czasu Charlie powrócił do nałogu, jednak doniesienia sprzed roku mówiły o tym, że głównie odstawił alkohol w ramach nowego, wegańskiego programu zdrowotnego - teraz jednak całkowicie odstawił butelkę.

A więc


wczoraj

wydarzyło się TO

!


Wspaniały
moment
w mojej

nowej


podróży.


❤️©️❤️#TotallyFocused pic.twitter.com/400dpF1ytg

- Charlie Sheen (@charliesheen) 11 grudnia 2018 r.

DNA Adonisa

Ponadto, w wywiadzie z 2011 roku podczas publicznego załamania, gwiazdor Hot Shots! użył pamiętnego zwrotu, aby zganić Anonimowych Alkoholików, program, z którego otrzymał swój roczny medalion. Sheen stwierdził, że nie potrzebuje odwyku, ponieważ podręcznik AA jest "napisany dla normalnych ludzi, ludzi, którzy nie są wyjątkowi, ludzi, którzy nie mają tygrysiej krwi, no wiesz, DNA Adonisa".

Po tym wywiadzie Sheen nie ujawniał się, ale wystąpił w teledysku do piosenki "Drug Addicts" Lil Pumpa, grając lekarza, który przytakuje, gdy raper pali, pije i łyka tabletki.

W jednym z późniejszych wywiadów aktor stwierdził, że jego "maniakalne zachowanie" wynika z uzależnienia od narkotyków i alkoholu. "Moje jedyne doświadczenia z maniakalnym zachowaniem to zazwyczaj okres głębokiego imprezowania" - powiedział. "Głębokie nadużywanie substancji i picie".

Sheen został również zauważony w wiadomościach w zeszłym miesiącu, kiedy poprosił o pomoc w zlokalizowaniu swoich rodziców podczas pożarów w Kalifornii. Okazało się, że jego rodzicom nic się nie stało.

Spłukany i na czarnej liście, ale trzeźwy

Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Sheen publicznie ujawnił swój status HIV, znalazł się w sądowej batalii o alimenty finansowe i na dzieci z byłymi żonami, Denise Richards i Brook Mueller. Richards, matka dwóch córek Sheena, pozwała aktora za eksmisję jej i dziewczynek z ich domu i rzekome naruszenie warunków funduszu powierniczego, który założył dla swoich dzieci.

Według doniesień, Charlie płaci 55 000 dolarów miesięcznie byłej żonie Brooke Mueller na utrzymanie ich bliźniaków Boba i Maxa, którzy mają dziewięć lat, oraz kolejne 20 000 dolarów miesięcznie na utrzymanie córek Sama, 14 lat, i Loli, 13 lat, które ma z byłą żoną Denise Richards.

Mimo że kiedyś był najlepiej opłacaną gwiazdą w telewizji, kiedy otrzymywał 1,8 miliona dolarów za odcinek serialu "Two and a Half Men", teraz twierdzi, że zarabia tylko 2 426 dolarów miesięcznie.

W dokumentach sądowych powiedział: "Nie byłem w stanie znaleźć stałej pracy i zostałem wpisany na czarną listę wielu aspektów przemysłu rozrywkowego".

Bez względu na to, jak bardzo jest spłukany i jak bardzo jest na czarnej liście, Charlie wydaje się być dumny ze swojej trzeźwości, a my też jesteśmy z Ciebie dumni, Charlie!